CyberPanel’de Dosya Upload (Yükleme) Hatasının Çözümü

Bugün sizlere CyberPanel’de karşılaşabileceğiniz bir dosya yükleme hatasının çözümünü anlatacağım. Hemen konuya girelim!

CyberPanel’i kullanırken, bazen dosyaları yüklerken “can not be uploaded, Error message: Not allowed to move in this path, please choose location inside home!” gibi bir hata mesajıyla karşılaşabilirsiniz.

Şimdi, hatayı nasıl çözeceğimize geçelim. Çözüm oldukça basit! Dosya isminizdeki spesifik karakterleri değiştirmek yeterlidir. Örneğin, dosyanızın ismini “Archive (2).zip” olarak belirlediyseniz, bu dosya ismindeki parantezler yeni bir path yolu göstergesi olarak algılanır ve izin hatası alırsınız. Bunun yerine, dosyanızı “Archive2.zip” ya da “Archive 2.zip” gibi bir isimle kaydedebilirsiniz. Bu şekilde, dosya isminizdeki spesifik karakterlerin olumsuz etkisini ortadan kaldırmış olursunuz.

Hepsi bu kadar! Artık CyberPanel’de dosya yükleme hatasını çözmek için gerekli adımları biliyorsunuz. Dosya isimlerinizde spesifik karakterleri kullanmaktan kaçınarak bu hatayı önleyebilirsiniz. Unutmayın, küçük bir değişiklik bile bazı sorunları çözebilir!
Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir