WordPress Hızlandıma *2021

WordPress hızlandırma ya da özel yazılım websitenizin Google Pagespeed değerlerini hızlandırma gereksinimi son dönemlerde SEO için vazgeçilmez bir parçaya dönüştü. WordPress web siteleri için Garantili wordpress hızlandırma hizmeti almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Hızlandırma Sistemi Nasıl Çalışıyor?

WordPress hızlandırma sistemi için wordpress web sitenizde bulunan bütün cache ve hızlandırma deaktif ederek özel bir optimizasyon çalışması yapıyorum. Bu çalışma kapsamında wordpress web sitelerinizin Google PageSpeed Insights değerlerini en yukarılara taşıyorum.

WordPress Hızlandırma Sonrası Pagespeed Değerleri

WordPress hızlandırma hizmeti aldıktan sonra web sitenizin Google Pagespeed değerlerinde öngörülen hızlar Mobilde %80+, Masaüstünde ise %85+ seviyelerindedir.

WordPress Hızlandırma Ne Kadar Sürüyor?

Pagespeed %100 ya da %100’e yakın değerler elde etmek için planlanan bu wordpress hızlandırma hizmeti, web sitenizin büyüklüğü ve sunucu performansınıza bağlı olarak değişiklik göstermekle beraber genelde 20 dakikada wordpress hızlandırma işlemini gerçekleştiriyoruz.

WordPress Hızlandırma İşlemi İçin Hangi Bilgiler Gerekiyor?

WordPress hızlandırma işlemini yapabilmemiz için cPanel / Plesk ya da FTP bilgilerinizin yanı sıra, wordpress sitenizde admin yetkisi olan bir kullanıcı adı şifre vermeniz yeterlidir.

Garantili WordPress Hızlandırma Nedir?

WordPress hızlandırma işlemini gerçekleştirirken sizlere performans garantisi veriyoruz. Hızlandırma çalışması bitiminde siteniz hızlanmazsa ödeme almıyoruz.

Özetle önce işlemi sağlıyoruz, ardından ödemeyi yapıyorsunuz. Bu işlemin sonunda wordpress siteniz hızlanmaz ise hiç bir ödeme talep etmiyoruz.

WordPress Hızlandırma Ücreti

WordPress hızlandırma hizmetinin ücreti çok kısa bir süreliğine 99 TL + KDV’dir. Tüm işlemlerde adınıza / şirketinize fatura kesiyoruz.

*Faturasız işlem yapılmamaktadır, lütfen talep etmeyin.

WordPress Hızlandırma İletişim

Aşağıdaki butona tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçerek hemen wordpress hızlandırma hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki iletişim numarasını kullanarak telefon ile de bilgi alabilirsiniz:

+90 532 440 18 65